Poděkování

Farní sbor Církve evangelické v Aši děkuje ze srdce firmě ODEHNAL-STAVO s.r.o. Podhradí za vzorné provedení fasády a odvodnění kostela Dobrého Pastýře v Podhradí i stavebních a sanačních prací před budovou kostela, vše v letech 2018 - 2021 a spojeno s velkorysými dary církvi.
Pán Bůh zaplať.

Poděkování

Zároveň děkuje, zástupně za všechny další početné dárce, firmě Dr. Jacob u. Kollegen - Steuerberater PartG mbB, Markneukirchen, SRN, a manželům Dr. Marcusi a Daniele Jacobovým, Markneukirchen, za opakované a velmi velkorysé dary ve prospěch kostela Dobrého Pastýře v Podhradí.
Pán Bůh zaplať.

Pfarrgemeinde der Evang. Kirche in Asch/Aš bedankt sich aus dem ganzen Herzen, stellvertretend für alle anderen zahlreichen freigebigen Spender, bei der Firma Dr. Jacob u. Kollegen - Steuerberater PartG mbB, Markneukirchen, BRD, und bei der Familie Dr. Marcus und Daniela Jacob, Markneukirchen, für die wiederholten und sehr grosszügigen Spenden zu Gunsten der Kirche Zu dem Guten Hirten in Neuberg/Podhradí bei Asch im Laufe der Jahre 2015 - 2021. Gott vergelt's.

ODEHNAL-STAVO s.r.o.
PODHRADÍ