Ve Františkových lázních se po zimní pauze opět konají pravidelné bohoslužby / In Franzensbad findet nach der Winterpause wieder regelmäßiger Gottesdienst statt

Od 19.3.2017 se ve františkolázeňském evangelickém kostele opět konají pravidelné bohoslužby pro lázeňské hosty. Ab dem 19.03.2017 findet in der evangelischen Kirche in Franzensbad wieder ein regelmäßiger Gottesdienst statt.

Bohoslužby se konají každou neděli v 9:00h (krom svátků a zvláštních bohoslužeb, které budou oznámeny na webových stránkách sboru a na vratech kostela). Po pravidle probíhají bohoslužby dvojjazyčně česko-německy (podle toho, kdo se bohoslužeb účastní). Ve výjmečných případech mohou být bohoslužby slouženy pouze v německém jazyce a to pokud službu převezme některý z evangelických farářů ze sousedního Německa. V takovém případě bude toto předem oznámeno na webových stránkách sboru a na vratech kostela.

Regelmäßiger evangelischer Gottesdienst findet in Franzensbad jeden Sonntag um 9:00h statt - in der Regel zweisprachig oder (in Ausnahmefällen) nur auf Deutsch. Zu den Gottesdienstzeiten an Festten siehe die Webseite der Kirchengemeinde Cheb/Eger oder den Aushang an der Kirchentür in Franzensbad.

Evangelický kostel se nachází na rohu ulic Francouzská a Anglická. Evangelische Kirche in Franzensbad befindet sich an der Ecke der Straßen Francouzská und Anglická.

AttachmentSize
mapa-FL.jpg135.76 KB